"Зірка" на виїзді обіграла "Карпати" в результативному матчі

11 грудня 2016, 16:00
Львів'яни в останньому матчі в 2016 році на своєму полі програли з рахунком 2: 3

"Карпати" на своєму полі не змогли виграти останній матч

В останньому перед зимовою паузою турі чемпіонату України "Карпати" програли "Зорі". Поєдинок пройшов у неділю на "Арені Львів" і завершився з рахунком 3: 2 на користь гостей з Кропивницького.

Вже на шостій хвилині Густаво Бланко-Лещук вивів лвовян вперед. В середині першого тайму Андрій Бацула рахунок зрівняв – 1: 1. У другому таймі Федеріко Перейра вивів вперед вже гостей, однак тепер уже господарі зусиллями Амбросия чачу рахунок зрівняли – 2: 2. Вирішальний м'яч на 74-й хвилині забив захисник "Зірки" Олександр Кучеренко.

Після цього матчу в активі "Зірки" стало 18 очок (восьме місце), а у "Карпат" залишилося 5 очок і останнє місце в таблиці