"Золото" – наше! 17-річна Ярослава Магучіх виграла чемпіонат Європи, перестрибнувши двох росіянок

20 липня 2019, 20:27
Юній зірці українського спорту, яка раніше вже увійшла в історію, підкорилося чергове досягнення

/ Фото: НОК України

17-річна українка Ярослава Магучіх завоювала золоту медаль у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи U-20 з легкої атлетики, який проходить в Буросі, Швеція. Наша сенсаційна висотніца з першої спроби підкорила планку 1.92 м, однак висота 2.02 м українці не далася. "Срібло" завоювала росіянка Аделіна Халікова (1.90 м), а трійку лідерів замкнула ще одна представниця Росії Наталія Спіридонова з результатом 1.87 м.

Відзначимо, що це вже не перший успіх Ярослави в нинішньому році. У травні дівчина з України стала наймолодшою переможницею в історії Діамантової ліги. У катарській Досі Магучіх взяла висоту 196 см.

Ярослава Магучіх, стрибок на Діамантовій лізі

Нагадаємо, днями український багатоборець Олексій Касьянов розповів, що все ще не отримав медаль ЧС-2009. Справа в тому, що росіянин Олександр Погорєлов, який спочатку став тоді третім в Берліні, дискваліфікований за вживання допінгу. Касьянов, що показав на тій світовій першості четвертий результат, постфактум пробився на п'єдестал, але все ще залишається без нагороди.

Також ми писали, що в легкій атлетиці побили 23-річний рекорд. Голландська спортсменка Сіфан Хассан перевершила рекорд планети в бігу на одну милю (1609 м), що належав росіянці Світлані Мастерковій. 26-річна Хассан виграла етап Діамантової ліги в Монако. Її результат склав 4 хвилини 12,33 секунди. Тоді як Мастеркова 14 серпня 1996 року в турнірі в Цюріху пробігла дистанцію за 4 хвилини 12,56 секунди.