Золота "Мрія": українська команда сенсаційно виграла Кубок європейських чемпіонів

16 вересня 2020, 00:11
У своєму дебютному сезоні одеситки залишили за спиною іспанок, росіянок і француженок

"Мрія-2006"/Фото BeachSoccerWorldwide

Віцечемпіон України з пляжного футболу серед жінок, ананьївський клуб "Мрія-2006", сенсаційно став тріумфатором Кубка європейських чемпіонів в Португалії. На турнірі в Назарі українки заткнули за пояс багатьох скептиків, коли посіли перше місце, випередивши чотирьох інших конкурентів з Іспанії, Бельгії, Росії та Франції. Раніше ми повідомляли, що "Ліон" виграв жіночу Лігу чемпіонів.

У Португалії підопічні Романа Пачева і Олега Климчука тричі виявлялися сильнішими за суперників і лише одного разу поступилися по пенальті. Першою жертвою наших дівчат став бельгійський "NewTeam", який зумів нав'язати одеситкам боротьбу – 4:3.

Фото BeachSoccerWorldwide

А ключовою у розподілі місць у турнірній таблиці виявилася перемога збірної України в очному протистоянні над іспанським "Касересом". Футболістки "Мрії-2006" чотири рази вразили ворота суперниць – 4:1. Завдяки даному успіху і кращій різниці м'ячів саме наші дівчата випередили суперниць у підсумковій турнірній таблиці.

А завершили змагання в Назарі українки не менше яскравою перемогою над французьким "Марселем" – 5:3.

Турнірна таблиця

"Мрія-2006" привезла до України титул. І це просто неймовірна перемога для дебютанта турніру!

Ми вже також розповідали, що дівчина-футболістка переписала історію і стала нападником чоловічого клубу. Чемпіонка світу Юкі Нагасато вирушила в незвідану подорож.

Жіночий футбол. Іспанія – ПАР 3:1. фото AFP