Знаменитий легкоатлет Мо Фара завершив трековую кар'єру перемогою в Цюріху

25 серпня 2017, 10:37
Мо Фара виграв свій останній стаєрський забіг на етапі Діамантової ліги, тепер він зосередиться на марафонських дистанціях

Мо Фара переміг на дистанції 5 000 метрів

Чотириразовий олімпійський чемпіон британець Мо Фара виграв свій останній стаєрський забіг в кар'єрі, перемігши в бігу на 5000 метрів на етапі легкоатлетичної серії Діамантова ліга в Цюріху.

Фара пробіг дистанцію в четвер за 13 хвилин 6,05 секунди. Раніше британець заявив про намір завершити трековую кар'єру і зосередитися на марафонських дистанціях.

На етапі в Цюріху українець Богдан Бондаренко показав третій результат у стрибках в висоту (2,31 метра). Переможцем став недавній чемпіон світу в Лондоні-2017 катарський спортсмен Мутаз Баршев, який взяв висоту 2,36 метра.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу-2017
Мо Фара залишився без золотої медаліна коронній дистанції 5 000 метрів . Богдан Бондаренко зайняв дев'яте місце на чемпіонаті світу, взявши лише висоту 2,25 метра.