Знаменитий чеський воротар повернувся в "Челсі" в незвичайній посаді

21 червня 2019, 12:38
Екс-футболіст відповідатиме за зв'язок між молодіжним футболом і головною командою

/ Фото: AFP

Колишній воротар збірної Чехії Петр Чех завершив кар'єру після закінчення сезону і повернувся в лондонський "Челсі", де буде займатися менеджментом. Чеський голкіпер став технічним і спортивним радником лондонців. У його обов'язки входитиме забезпечення зв'язку між молодіжним футболом і головною командою.

Петр Чех увійшов в історію Ліги Європи, зігравши у фіналі за і проти однієї і тієї ж команди. Чеський воротар вигравав з "Челсі" єврокубок, але повторити це з "Арсеналом" не зумів. Нагадаємо, у фіналі "аристократи" обіграли "канонірів" з рахунком 4:1. Цей поєдинок став останнім у кар'єрі для Чеха.

Петр Чех виступав на батьківщині за "Хмел", "Спарту", після чого в 2002 році перебрався до французького "Ренн". З 2002 по 2015 рік воротар захищав кольори "Челсі", а завершив кар'єру в "Арсеналі".

У складі "Челсі" Чех чотири рази ставав чемпіоном Англії, стільки ж разів вигравав Кубок країни, три рази перемагав у Кубку ліги, двічі – в Суперкубку Англії, по одному разу в Лізі чемпіонів і Лізі Європи. З "Арсеналом" двічі вигравав Суперкубок Англії і один раз кубок країни.

Раніше ми писали, що після зустрічі з Лемпардом захисник збірної України заявив про підписання контракту з "Челсі". Едуард Соболь і Френк Лемпард провели зустріч під час спільного відпочинку у французькому Сен-Тропе.