Знаменитий борець Жан Беленюк без проблем вийшов у півфінал Європейських ігор-2019

29 червня 2019, 12:57
Ще два представники України завершили виступ на Іграх без медалей

/ Фото: AFP

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 87 кг, пробився в півфінал Європейських ігор 2019 року в Мінську. Наш призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро стартував на турнірі в 1/8 фіналу, де розібрався з Максимом Манукяном. А в чвертьфіналі Беленюк здолав поляка Аркадіуша Кулініча.

Медальний залік Європейських ігор-2019 в Мінську

Півфінальні поєдинки стартують сьогодні о 18:00, а поєдинки за "золото" і "бронзу" пройдуть у неділю.

Жан Беленюк танцює на борцівському килимі:

На жаль Ельмар Нуралієв, що представляє Україну у вазі до 77 кг, не зміг поборотися за медалі. Українець програв втішний поєдинок Ігорю Бешлязі з Молдови і втратив шанс вийти на бій за "бронзу".

Також боротьбу на Європейських іграх завершив Микола Крисов, який виступає у ваговій категорії до 97 кг. В 1/8 фіналу українець поступився росіянину Олександру Головіну. А у ваговій категорії до 130 кг Микола Кучмій поступився в 1/4 фіналу білорусу Кирилу Грищенку.

Відзначимо, що під час вечірньої сесії Жора Абовян (до 60 кг) і Олексій Калініченко (до 67 кг) проведуть поєдинки за бронзові медалі.

Також ми писали, що міністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає заслужені призові за кожну з них.