Подвійний привіт від Марини Бех для фанатів: "срібло" турніру після гарячих фото в бікіні

9 вересня 2020, 09:57
Стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук продовжує успішно виступати в Європі

Ще одну медаль отримала наша делегація на турнірі з легкої атлетики, який пройшов учора в німецькому місті Дессау. Ми повідомляли, що українські стрибунки зайняли весь п'єдестал на змаганнях в Німеччині. Крім того, призерка чемпіонату світу в стрибках у довжину Марина Бех-Романчук завоювала там "срібло".

Приваблива уродженка Хмельницької області показала другий результат – 6,85 м, поступившись лише Малайці Мігамбо. Німкеня "пурхнула" на 7,02 м. Третє місце дісталося Анастасії Мирончик-Івановій із Білорусі (6,72 м). Найуспішнішою в українки виявилася п'ята спроба, перед якою вона поступалася білорусці.

Отже, Марина продовжила серію призових виступів в європейських змаганнях. Днями Бех-Романчук завоювала медаль турніру в Австрії просто на вулицях міста.

Дружина плавця Михайла Романчука відома своєю активністю в соцмережах. Не забула дівчина порадувати підписників і фотографією з Німеччини: легкоатлетка зробила селфі в "бойовому" вбранні.

А напередодні виступу в Німеччині Марина Бех вразила фанатів фотографіями в бікіні: