Златан Ібрагімович забив два голи в футболці з помилкою в написанні свого прізвища

5 липня 2019, 13:58
Виробник екіпіровки переплутав місцями дві букви в прізвищі знаменитого футболіста

/ Фото: Getty Images

Виробники форми "Лос-Анджелес Гелаксі" допустили помилку в написанні прізвища лідера атак команди Златана Ібрагімовича. 37-річний швед в останньому матчі регулярного чемпіонату ліги американського і канадського футболу MLS проти "Торонто" (2: 0) вийшов на другий тайм в футболці з прізвищем "IRBAHIMOVIC" замість "IBRAHIMOVIC". При цьому в першому таймі футболіст грав у футболці з правильним написанням прізвища.

День Златана: Ібрагімович оформив дубль, відкрив пляшку ударом ноги і кинув виклик гравцеві за 100 мільйонів.

Помилкове написання прізвища ніяк не позначилося на грі Ібрагімовича, а навіть навпаки: він забив обидва м'ячі, перервавши двоматчеву безгольову серію, саме в другому таймі.

Златан Ібрагімович захищає кольори "Гелаксі" з 2018 року. У минулому сезоні він забив 22 м'ячі, ставши другим бомбардиром ліги, в цьому з 13 голами також йде на другому місці.