"Зірка" – "Зоря" – 2: 1: відео голів та огляд матчу

20 серпня 2017, 19:47
У шостому турі "Зірка" обіграла "Зорю" і зрівнялася з нею за очками

У матчі шостого туру української Прем'єр – ліги " Зірка " обіграла " Зорю " . Поєдинок пройшов у неділю в Кропивницькому і завершився з рахунком 2 : 1 на користь команди Романа Монарева .

Всі голи були забиті в першому таймі . Гості вийшли вперед на 19 -й хвилині зусиллями Артема Громова , який на цьому тижні підписав контракт з клубом . Господарі змогли спочатку відігратися ( Ішем Ель Амдауі , 20 – а хвилина ) , а потім і вийти вперед ( Максим Прядун , 30).

"Зірка" – "Зоря" – 2:1 (2:1)
Голи: Ішем Ель Амдауі (20), Максим Прядун (30) – Громов (19)
Жовті картки: Ковальов (38), Ішем Ель Амдауі (53), Гедж (73) – Харатін (50), Чечер (52).

Раніше в шостому турі чемпіонату України"Шахтар" обіграв "Олімпік" (2:0), "Чорноморець" мінімально поступився "Вересу" (0:1), а "Зірка" на своєму полі обіграла "Зорю" (2:1), якій скоро стартувати в груповому етапі Ліги Європи .