Зінченко виграв Суперкубок Англії, обігравши переможця Ліги чемпіонів

4 серпня 2019, 19:12
Переможець матчу визначився в післяматчевій серії пенальті

Сьогодні матчем між "Манчестер Сіті" і "Ліверпулем" за Суперкубок Англії відкрився футбольний сезон в Англії. Матч двох знаменитих команд пройшов на легендарному стадіоні "Уемблі" в Лондоні. Ми проводили онлайн матчу "Ліверпуль" – "Манчестер Сіті".

Манчестер Сіті краще провів першу половину гри і справедливо пішов на перерву, ведучи в рахунку – Рахім Стерлінг відгукнувся на простріл від Де Брюйне і з лінії воротарського пробив Аллісона. "Червоні" відповіли кількома небезпечними ударами Салаха, але більше створити переможець Ліги чемпіонів не зумів.

Ліверпуль "після перерви змінився і тут же створив два найнебезпечніших моменти – спочатку після удару ван Дейка м'яч рикошетом від поперечини відлетів на лінію воріт, а через кілька хвилин вже Салах перевірив на міцність штангу.

Тиск "Ліверпуля" дало свої плоди на 77-й хвилині, коли вийшов на заміну Жоель Матіп голів й замкнув головою тонкий навіс від Вірджіла ван Дейка. Червоні продовжили тиснути, але більше забити в основний час їм не вдалося, хоча тільки Салах упустив три відмінні моменти.

А в серії пенальті все вирішив єдиний промах Війнальдума, який не зумів переграти Клаудіо Браво. Гравці "Сіті" в тому числі і Олександр Зінченко всі свої спроби реалізували і принесли команді перший офіційний трофей в сезоні.

"Ліверпуль" – "Манчестер Сіті" – 1:1 (4:5 пен)
Голи: Матіп (77) – Стерлінг (12)

"Ліверпуль": Аліссон, ван Дейк, Гомес, Робертсон, Александер-Арнолд (Матіп, 67), Фабіньо (Кейта, 67), Хендерсон (Лаллана, 79), Вейналдум, Фірміно (Шакірі, 79), Салах, Орігі (Окслейд-Чемберлен, 79).

"Манчестер Сіті": Браво, Отаменді, Уокер, Стоунз, Зінченко, Бернарду Сілва, Сільва (Гюндоган, 61), Стерлінг, де Брюйне (Фоден, 89), Сане (Габріел Жезус, 13), Родрі Ернандес.

Попередження: де Брюйне (33).

Вчора також був розіграний Суперкубок Франції, "Парі Сен-Жермен" обіграв "Ренн" – 2:1 і в рекордний дев'ятий раз в історії і сьомий поспіль виграв Суперкубок Франції.

Також "Боруссія" Дортмунд обіграла "Баварію" в матчі за Суперкубок Німеччини. Мюнхенці весь матч домінували на полі, але дортмундці зуміли реалізувати два удари з двох у другому таймі і завоювали перший трофей сезону.

Нагадаємо, що вже розіграний Суперкубок України. "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Шахтарем", забивши два голи наприкінці зустрічі: