Зінченко визнаний найкращим гравцем фіналу Кубка англійської ліги

24 лютого 2019, 21:46
Українському футболісту "МанСіті" поставили найвищу оцінку за переможний матч з "Челсі"

/ Фото: AFP

Авторитетний портал Whoscored визнав українця Олександра Зінченка найкращим гравцем фінального матчу Кубка англійської ліги, що завершився перемогою його "МанСіті" над "Челсі" в серії післяматчевих пенальті. 0: 0 – в основний час, 4: 3 – в серії 11-метрових.

Від аналітиків Whoscored Зінченко, який відіграв усі 120 хвилин, отримав оцінку 8,3 – найвища в матчі серед футболістів обох команд. Слідом за ним у "МанСіті" розташувалися Отаменді (7,8) і Сільва (7,7).

Як ми повідомляли, сьогодні у футболістів України з'явився перший виграний у 2019 році трофей. Олександр Зінченко разом з "МанСіті" обіграв у фіналі Кубка англійської ліги суперника "Динамо" по 1/8 ЛЄ "Челсі". Основний час поєдинку на "Уемблі" завершився внічию 0: 0. А в серії пенальті більш вдалими були гравці "МанСіті" – 4: 3.

Олександр Зінченко, який відіграв усі 120 хвилин на позиції лівого захисника, до "точки" під час серії пенальті не підходив. Проте його внесок в цю перемогу "МанСіті" великий.

Нагадаємо, раніше Олександр Зінченко дав підстави вважати, що у нього роман з українською тенісисткою Ольгою Янчук. Було опубліковано їхнє фото на тенісному столі.