Зінченко взяв участь у розгромі "Арсеналу", вийшовши на заміну

1 березня 2018, 23:42
"Манчестер Сіті" вдруге поспіль обіграв "Арсенал" з рахунком 3: 0

"Арсенал" - "Манчестер Сіті" в 28 турі. Фото AFP

У центральному матчі 28 туру англійської Прем'єр-ліги лідер сезону "Манчестер Сіті" розгромив "Арсенал". Поєдинок пройшов у четвер у Лондоні і завершився перемогою гостей з рахунком 3: 0.

Всі три м'ячі були забиті в першому таймі. Бернарду Сілва відзначився на 15-й хвилині, Давид Сільва забив на 28-й, Лерой Сані – на 33-й. На початку другого тайму у "Арсеналу" була відмінна можливість скоротити відрив, але П'єр-Емерік Обамеянг не зміг реалізувати пенальті.

Український футболіст "МанСіті" Олександр Зінченко вийшов на заміну на 72-й хвилині і відіграв на позиції лівого захисника. Результативними діями Зінченко не відзначився.

Після цього матчу в активі "Манчестер Сіті" стало 75 очок – команда на 16 очок випереджає "Манчестер Юнайтед", що йде на другій сходинці. У "Арсеналу" залишилося 45 очок – на даний момент команда з Лондона займає шосте місце – останнє, що дає право стартувати в Лізі Європи.

Цікаво, що кілька днів тому команди зустрічалися в Кубку і перемогу з таким же рахунком 3: 0 святкували футболісти "Манчестер Сіті".