Зінченко допоміг "МанСіті" вийти в плей-офф Ліги чемпіонів, "Марсель" встановив антирекорд

26 листопада 2020, 10:22
Українець вийшов на заміну в матчі проти "Олімпіакоса", його команда залишилася лідером групи

/ Фото: Reuters

У середу ввечері відбулося ще вісім матчів групового етапу. дізнавайтеся всі результати середи в Лізі чемпіонів . У Греції англійський "Манчестер Сіті" скромно обіграв "Олімпіакос" (1:0) і забезпечив собі місце в плей-оф турніру вже після чотирьох турів. Єдиний м'яч в Піреї забив 20-річний Філ Фоден на 36-й хвилині.

Українець Олександр Зінченко вийшов на заміну на 78-й хвилині замість французького захисника Бенжамена Менді. Гості без особливих зусиль довели справу до перемоги. Чотири звитяги поспіль дозволили підопічним Пепа Гвардіоли достроково вийти в 1/8 фіналу. Дивіться огляд матчу "Олімпіакос" – "Манчестер Сіті".

У другій грі квартету С "Порту" впорався на виїзді з "Марселем" – 2:0. Для французької команди ця поразка стала 13-ю (!) поспіль у Лізі чемпіонів, що є антирекордом турніру. Раніше 12 раз поспіль у 2003-2005 роках програвав бельгійський "Андерлехт". Причому, в нинішньому сезоні підопічні португальського тренера Андре Віллаша-Боаша не забили жодного м'яча.