Зінченко поміняв позицію і забив перший гол за "Манчестер Сіті" в Кубку Англії

4 січня 2020, 21:41
Команда українця легко пройшла в 1/32 фіналу суперника з четвертого за рангом дивізіону

/ Фото: Reuters

Сьогодні на Туманному Альбіоні проходять матчі 1/32 фіналу Кубка Англії. Для команд Прем'єр-ліги це перший етап в турнірі, тоді як клуби рангом нижче проводять вже третій раунд. "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка здобув легку перемогу над "Порт Вейлом", а українець нарешті відзначився першим голом в сезоні. До речі, читайте про травму лідера "Тоттенгема" Гаррі Кейна.

Наставник "МанСіті" Хосеп Гвардіола вирішив випустити Зінченка не на місці захисника, а на лівому фланзі півзахисту. За спиною у 23-річного українця діяв в обороні бразилець Анхеліньо. Цікаво, що йому саме сьогодні виповнилося 23 роки. І Зіна відплатив тренеру, відкривши рахунок на 19-й хвилині. Цей гол став дебютним для уродженця Житомирщини в сезоні.

Щоправда, гості, які представляють четвертий дивізіон (Лігу 2), на 35-й хвилині несподівано рахунок зрівняли. Але ще до перерви Серхіо Агуеро, який відновився після травми, вивів господарів вперед. А в другому таймі "Порт Вейл" добили Тейлор Харвуд-Белліс і Філ Фоден – 4:1. Україський хавбек провів на полі весь матч.

Читайте, як на Поля Погба ополчилися в "МЮ"

Дивіться, як "Манчестер Сіті" з Зінченком обіграв в Хорватії загребське "Динамо"