Зінченко: "Перший пропущений гол – моя вина"

7 жовтня 2016, 00:42
Український півзахисник вважає, що сьогодні команда упустила три очки

Олександр Зінченко

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко в ефірі каналу "Футбол-1" прокоментував матч проти збірної Туреччини (2:2) в рамках відбору до ЧС-2018.

- Хочу зазначити, що в першому таймі ми непогано контролювали м'яч, здорово виходили через передачі в атаку. Було багато епізодів, коли ми могли двома передачами відрізати їх п'ять-шість гравців, але не використали свої моменти. Могли забити набагато більше.

Перший гол, який ми пропустили, вважаю, це була моя вина. Не можна в таких ситуаціях просто викидатися на гравця. Ланцюг помилок призвів до голу, але почалося все з мене.

Другий тайм був валідольним, особливо кінцівка зустрічі. Було багато боротьби, і ми сильно притиснулися назад. Але все одно могли забити свій гол, використовувати контратаку. Вийшла важка гра, але я вважаю, що ми упустили три очки.

Завжди кажуть, що 2:0 – найбільш слизький рахунок. Але не відчувалося ніякої розслабленості. Пропустили такий гол в роздягальню непотрібний, і турки на цьому психологічно понеслися, а у нас в другому таймі десь була присутня нервозність – допускали прості помилки, не дорожили м'ячем.

Перший м'яч стало ключовим? Ні. Ми не маленькі діти. За рахунку 2:1 можна і потрібно було грати. Якби забили третій м'яч для свого заспокоєння – було б набагато простіше.

Моя заміна – це був чисто тактичний хід, рішення тренерського штабу.