Зінченко почав гольову атаку і з закривавленим обличчям пішов з поля

1 грудня 2018, 19:48
Український легіонер "Манчестер Сіті" провів яскравий перший тайм і отримав травму

Олександр Зінченко з розбитим носом в

Ударно відіграв в матчі 14-го туру чемпіонату Англії" Манчестер Сіті " – " Борнмут " український легіонер Олександр Зінченко , який вийшов в стартовому складі на позиції лівого захисника . Уродженець Житомирщини активно працював на творення , роздаючи передачі , одна з яких призвела до взяття воріт " Борнмута " .

На 16-й хвилині Зінченко здорово довгою передачею закинув м'яч на хід Сані, який не встиг переграти воротаря, але на добиванні першим виявився Бернарду Сілва – 1: 0.

За п'ять хвилин раніше Зінченко віддав ще один шикарний пас – з кута штрафний, але Габріел Жезус не влучив в створ з декількох метрів.

Правда, і рахунок "Борнмут" зрівняв за участю Зінченко: українець на 44-й хвилині не встиг перешкодити Френсісу зробити навіс з кута штрафний, який головою замкнув Вілсон.

А на 54-й довелося міняти Зінченка – це одноклубник Фернандіньо розбив йому ніс. Спроби зупинити кров не допомогли, український футболіст із закривавленим обличчям поступився місцем на полі Делфі.

"Манчестер Сіті" – "Борнмут" – 3: 1

Голи: Бернарду Сілва (16), Стерлінг (57), Гюндоган (79) – Уїлсон (44).

"Манчестер Сіті": Едерсон – Данило, Отаменді, Емерік Ляпорт, Зінченко (Делфі, 54) – Бернарду Сілва (Марез, 87), Фернандіньо, Гюндоган – Стерлінг, Габріел Жезус (Давид Сілва, 77), Сані.

Після цієї перемоги "Манчестер Сіті" набрав 38 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю.

Нагадаємо, що на цьому тижні Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі чемпіонів Англії, що забезпечили собі місце в
плей-офф Ліги чемпіонів, в матчі "Ліон" – "Манчестер Сіті".