Зінченко й Ярмоленко зіграли внічию: "Вест Гем" стримав "Манчестер Сіті"

24 жовтня 2020, 16:31
Команди півзахисників збірної України перебувають у середині турнірної таблиці

Андрій Ярмоленко / Фото: Reuters

Сьогодні в англійській Прем'єр-ліги зустрілися команди наших представників в найсильнішому національному турнірі Європи – "Вест Гем" і "Манчестер Сіті". Причому, що приємно, й Андрій Ярмоленко, й Олександр Зінченко з'явилися на полі в Лондоні. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 6-го туру чемпіонату Англії.

Українці почали матч на лавках запасних. У першому таймі ефектний м'яч забив форвард "молотобійців" Майкл Антоніо – 1:0. На 18-й хвилині англієць пробив у падінні через себе – й Емерсон не зміг виручити.

Однак уже в дебюті другого тайму Філ Фоден більярдним ударом під штангу засмутив Лукаша Фабіанського і "Вест Гем" – 1:1. Практично відразу після цього на поле вийшов Ярмоленко. 30-річний вінгер знайшов момент для удару. У своєму стилі змістився з правого флангу в центр і вистрілив, але помітно вище воріт. А в кінці він ледь не "привіз" гол на свої ворота, віддавши пас назад. М'яч перехопив Рахім Стерлінг, але не переграв у ближньому бою польського воротаря господарів.

Зінченко вийшов на заміну у гостей на 78-й хвилині замість Кайла Уокера й переважно підігравав партнерам. Пару разів наші збірники сходилися на лівому фланзі атаки "МанСіті", але в пряму боротьбу не вступали.

У минулому турі "Вест Гем" з Ярмоленком відіграв у "Тоттенгема" три голи за 12 хвилин.

Команди українців набрали по 8 очок і займають 10-11-е місця в АПЛ. Правда, лондонці провели шість ігор, хлопці з Манчестера – п'ять.