Страшна травма юного гравця: мексиканець зламав ногу в першому ж матчі на дорослому рівні

28 січня 2020, 13:31
Кар'єра 17-річного Еухеніо Пічуто під загрозою після того, як він "зламався" на рівному місці

Еухеніо Пічуто Пуга, травма / Фото: Twitter

Півзахисник мексиканської "Пачуки" Еухеніо Пічуто Пуга отримав страшну травму в своєму першому матчі на дорослому рівні. Це сталося в поєдинку 3-го туру Клаусури з "Леоном", в якому 17-річний футболіст вийшов на поле на заміну на 59-й хвилині, коли рахунок був 3:0 на користь суперника.

На жаль, дебюту Еухеніо не судилося стати вдалим. Уже за дев'ять хвилин після виходу на газон Пуга спробував дотягнутися до м'яча в центрі поля, але замість цього невдало приземлився на опорну ногу, внаслідок чого вона вивернулася неприродним чином, і стався перелом, який ставить під загрозу подальшу кар'єру хлопця.

Юного гравця відвезли з поля в сльозах. Додамо, що після виходу 17-річного Пуги на поле у "Пачуки" не залишилося замін, в зв'язку з чим команді тінейджера довелося догравати матч у меншості. Рахунок залишився без змін, "Леон" переміг – 3:0.

Нещодавно ми розповідали про іншу страшну травму у футболі. Гравець "Порту" нокаутував суперникаударом з ноги в голову, переплутавши її з м'ячем.