Страшна травма воротаря збірної Нігерії в грі з Бразилією: нога вивернулася неприродним чином

13 жовтня 2019, 18:43
Френсіса Узохо, що місяць тому гостював в Україні, забрали з поля на ношах. Його кар'єра – під загрозою

/ Фото: Getty Images

У товариському матчі зі збірною Бразилії голкіпер національної команди Нігерії Френсіс Узохо отримав жахливу травму. На 61-й хвилині зустрічі 20-річний воротар африканської команди невдало приземлився після гри на виході. В результаті його ліва нога вивернулася неприродним чином. Раніше футболіста з важкою травмою відвезли з поля в багажнику таксі.

Воротаря нігерійців Френсіса Узохо, який отримав страшну травму, забрали з поля на ношах. Замість нього вийшов Мадука Окою. Такі травми безслідно, на жаль, не проходять. Кар'єра Узохо – під загрозою.

Варто сказати, також через травму матч Бразилія – Нігерія не зміг дограти і форвард бразильців Неймар. 27-річний нападник "ПСЖ" був змушений покинути поле ще на 12-й хвилині зустрічі. Його замінив Філіпе Коутіньйо.

Матч між збірними Бразилії та Нігерії проходив в Сінгапурі на стадіоні "Національний". Зустріч завершилася з рахунком 1:1. До перерви збірна Нігерії вийшла вперед завдяки голу хавбека Джо Арібо, який відзначився з передачі форварда Моузеса Саймона. На 48-й хвилині півзахисник Бразилії Каземіро зрівняв рахунок.

Нагадаємо, що буквально місяць тому воротар Нігерії Френсіс Узохо приїжджав в Дніпро, де його збірна грала товариський матч з Україною. він завершився вольовою нічиєю команди Андрія Шевченка.Українці відігралися, поступаючись африканцям по ходу зустрічі 0:2.