Журавок півсекунди не добігла до медалі на чемпіонаті Європи з біатлону

24 січня 2018, 21:18
Наші біатлоністки стартували на турнірі в Італії з двох міс в топ-5

Журавок та Варвинець увійшли в топ-5 гонки. фото biathlon.com.ua

В італійському Ріднау відбулася перша гонка в рамках чемпіонату Європи з біатлону. За медалі індивідуальної гонки боролися дівчата.

Ірина Варвинець була в числі лідерів після кожного з вогневих рубежів, але хвилина штрафу в стійці позбавила її надій на медаль. В результаті Іра з одним промахом фінішувала п'ятою.

Трохи довше надії на призовий подіум зберігала Юлія Журавок, якій вдалося закрити всі 20 мішеней. Але в цьому випадку нашій спортсменці не вистачило швидкості на заключному відрізку дистанції. Росіянка Вікторія Сливко ліквідувала 18-секундне відставання від Юлі за останні три кілометри і, випередивши Журавок на півсекунди, завоювала бронзу, залишивши Юлю четвертою.

А дві медалі вищого достоїнства відправляться до Франції та Італії – Хлоє Шевальє стала сьогодні найсильнішою, навіть незважаючи на хвилину штрафу, а Алексія Рунггальдьє зійшла на подіум завдяки ідеальній стрільбі.

Нагадаємо, що Варвинець виступить на Іграх-2018 в Пхенчхані. Вона увійшла до складу збірної України з біатлону на Олімпіаду. У Пхенчхан поїдуть п'ятеро чоловіків і шість жінок.

Раніше ми повідомляли, що збірну України з біатлону перед Олімпіадою косить вірус. Про це розповів тренер команди Урош Велепець.