Жуніор Мораес повторив власний рекорд за кількістю голів за один сезон

12 серпня 2020, 11:38
У поточному сезоні у нього буде шанс оновити рекорд

Жуніор Мораес. Фото: REUTERS/Wolfgang Rattay

Нападаючий донецького "Шахтаря" Жуніор Мораес повторив особистий рекорд результативності за один сезон. Україно-бразильський форвард відкрив рахунок в матчі з "Базелем" (4:1) в чвертьфіналі Ліги Європи. Для нього цей м'яч став 26-м у сезоні, повідомляє zbirna.com.

Стільки ж Мораес забив в минулому сезоні, але провів на один матч менше. Зате зараз у форварда "Шахтаря" буде ще як мінімум один поєдинок – півфінал Ліги Європи проти "Інтера" – щоб побити особистий рекорд. Матч з італійцями відбудеться 17 серпня.

У поточному сезоні Мораес забив 20 м'ячів в чемпіонаті України, два – в Лізі чемпіонів і вже чотири – в Лізі Європи. Також на рахунку гравця збірної України 12 результативних передач. Цікаво, що до переходу в "Шахтар" Мораес забивав максимум 19 м'ячів. Сталося це в сезоні 2012/2013 років, коли він ще захищав кольори донецького "Металурга".

Раніше ми писали, що Тайсон встановив рекорд Ліги Європи. Бразильський футболіст забиває в семи різних сезонах євротурніру.

Також ми писали, що герой матчу "Шахтар" – "Базель" претендує на звання кращого гравця тижня в Лізі Європи . Бразильський футболіст в чвертьфінальному поєдинку відзначився сам і заробив пенальті.