Жерсон Родрігес: "Доля матчу з" Брюгге "буде вирішуватися на останніх хвилинах"

12 серпня 2019, 20:15
Легіонер з Люксембургу – про ключовий матч "Динамо" в Лізі чемпіонів

Жерсон Родрігес / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Новачок київського "Динамо" Жерсон Родрігес розповів, за рахунок чого "біло-сині" будуть обігравати "Брюгге" в матчі-відповіді третього раунду Ліги чемпіонів. Нагадаємо, на виїзді тиждень тому кияни поступилися з рахунком 0: 1, а сам Родрігес дебютував у складі столичної команди.

"Відчуваю себе добре. Ми готові до гри з" Брюгге ". Всі сили направлені на якісну підготовку до матчу. Бельгійці забили гол у себе вдома, а ми повинні забити ще більше і не пропустити.

Ми повинні бути сконцентровані з першої хвилини і до останньої. Буде важка гра. Думаю, доля матчу буде вирішуватися на останніх хвилинах. Ми повинні йти вперед і максимально атакувати. Ми повинні забити першими, а потім ще один гол і не пропустити", – розповів Родрігес.

Раніше на передматчевій прес-конференції Олександр Хацкевич заявив, що команді потрібно забивати, але і не варто забувати про оборону.

А півзахисник Віктор Циганков зазначив, що завтра – єдина спроба пробитися в плей-офф Ліги чемпіонів. Для виходу в наступний раунд киянам потрібно перемагати з різницею в два м'ячі, а в разі перемоги 1: 0 буде призначено додатковий час. Кияни повинні обігравати "Брюгге", як це робили зі "Львовом" у Прем'єр-лізі: