Жіночий футбол: іспанки здобули вольову перемогу над командою ПАР

8 червня 2019, 23:20
Жіноча збірна Іспанії здобула вольову перемогу над ПАР на чемпіонаті світу

/ Фото: AFP

Жіночий футбол. Іспанія – ПАР 3:1. фото AFP

Збірна Іспанії здобула вольову перемогу над командою ПАР в матчі першого туру групового етапу жіночого чемпіонату світу з футболу. Рахунок у грі відкрили південноафриканські футболістки. На 25-й хвилині відзначилася Тембі Кгатлана.

Жіночий чемпіонат світу з футболу: анонс

Потім іспанки забили тричі. Спершу дубль оформила Дженніфер Ермосо. Вона реалізувала два пенальті на 70-й і 83-й хвилинах. Остаточний рахунок у грі встановила Лусія Гарсія на 89-й хвилині. Варто відзначити, що на 82-й хвилині футболістки ПАР залишилися в меншості після видалення Нотандо Вілаказі.

У автора дубля у ворота ПАР Дженніфер Ермосо в Instagram 77 тисяч "фанатів":

Іспанія набрала три очки і очолила групу B. Також в цьому квартеті виступають команди Німеччини та Китаю.

Раніше у суботу гол 19-річної красуні приніс Німеччині перемогу на старті жіночого чемпіонату світу з футболу. Джулія Гвінн стала автором переможного гола в матчі групового етапу жіночого ЧС-2019 Німеччина – Китай.

Іспанія – ПАР – 3:1 (0:1)
Голы: Ермосо (69, з пенальті), Ермосо (82, з пенальті), Гарсія (89) – Кгатлана (25)
Видалення: Вілаказі, 82 (ПАР)

Нагадаємо, що у п'ятницю в матчі-відкритті жіночого чемпіонату світу збірна Франції розгромила команду Південної Кореї з рахунком 4:0.