Жіноча збірна України виграла свій перший матч у кваліфікації хокейного ЧС

13 січня 2019, 21:30
Наші хокеїстки завдали поразки команді Південної Африки з рахунком 3: 1

Українки виграли перший матч у кваліфікації ЧС. фото Facebook

У неділю жіноча збірна України з хокею провела історичний перший поєдинок у кваліфікації чемпіонату світу. Команда, яку відродили в минулому році, вперше грає у відборі на першість світу. У Південній Африці наші хокеїстки з рахунком 3: 1 обіграла господарок турніру – команду ПАР.

Першу шайбу в історії ігор жіночої збірної України в матчах ЧС закинула Владислава Скащук на 13-й хвилині зустрічі. У кінцівці першого періоду команда ПАР змогла зрівняти рахунок – 1: 1. У другому періоді знову відзначилася нападаюча харківського клубу "Пантери" Скащук, після чого Дарина Цимиренко, що представляє київський клуб "Україночка", встановила остаточний рахунок.

У таблиці відбіркового турніру збірна України поки займає друге місце після команди Бельгії, яка раніше сьогодні розгромила Гонконг (8: 1). В Дивізіон IIB пройде тільки одна збірна.

Нагадаємо, що в складі жіночої збірної України з хокею грають сестри-близнючки: Елен Аліпова та Елізабет Аліпова народилися в один день і виступають на одній позиції.