Жіноча збірна України втратила перемогу над Хорватією на доданих хвилинах

15 вересня 2017, 21:02
Українки зіграли внічию в першому матчі відбору на ЧС-2019, граючи в більшості весь другий тайм

Жіночий футбол. Україна - Хорватія - 1: 1. фото ФФУ

<p>Жіночий футбол. Україна – Хорватія – 1: 1. фото ФФУ</p>

Жіноча збірна України з футболу провела перший матч відбіркового турніру чемпіонату світу 2019 року, який пройде у Франції. У Львові на "Арені Львів" наші дівчата зіграли внічию з командою Хорватії – 1: 1.

Дарина Опанащенко відкрила рахунок в матчі на 75-й хвилині з пенальті, проте утримати переможний рахунок наші футболістки не змогли, пропустивши гол на доданих арбітром хвилинах. В кінці першого тайму була видалена футболістка хорватської команди, так що весь другий тайм українки грали в більшості.

Нагадаємо, що за результатами жеребкування збірна України виявилася в групі 4 і посперечається за путівку на мундіаль з командами Швеції, Данії, Угорщини та Хорватії. Переможці семи груп складуть компанію Франції у фінальній стадії європейської першості. Чотири кращих володарі других місць зіграють у матчах плей-офф.

Цікаво, що матч жіночої збірної України вперше був показаний на нашому ТБ за стандартами Ліги Європи.