Жіноча збірна України на виїзді обіграла Німеччину

26 листопада 2015, 02:28
Жіноча збірна з баскетболу у другому матчі кваліфікації Євробаскету- 2017 в Чехії на виїзді обіграла німкень з рахунком 66:64

<p>Україна обіграла Німеччину в два очки. фото ФБУ</p>

Жіноча збірна України здобула перемогу над Німеччиною у другому турі кваліфікаційного турніру Євробаскету-2017.

Наші дівчата впевнено розпочали гру. На дев'ятій хвилині вигравали 7 очок, але суперницям вдалося скоротити відставання до -4. При цьому німкені змушували наших дівчат багато фолити.

У другій чверті українки завдяки точним триочковим кидкам мали перевагу +12. Однак на перерву команди пішли за рахунку 37:44.

Після перерви німкені почали скорочувати відставання. Наші дівчата перестали закидати дальні кидки, які давали результат у першій половині гри. А перед заключною десятихвилинкою перевага українок зменшилася до чотирьох очок.

Німкені зуміли не тільки вирівняти становище, але й на 37-й хвилині вийшли вперед у два очки. На щастя, у вирішальні хвилини суперниці промахувалися, а Олеся Малашенко двома результативними кидками принесла Україні таку важливу перемогу.

Найрезультативнішою у складі України була наш капітан Аліна Ягупова (22 очки і 7 підбирань). У Малашенко 19 очок і 7 підбирань.

20 лютого наші дівчата прийматимуть Сербію в битві лідерів квартету D. Зараз у обох збірних по 2 перемоги. Сербки у другому турі познущалися над Люксембургом (132:38).

НІМЕЧЧИНА – УКРАЇНА – 64:66 (19:23, 18:21, 16:13, 11:9)