"Зеніт" у Лізі Європи створив диво: команда відігралася після 0: 4, забивши вдома вісім голів

16 серпня 2018, 23:05
Російський клуб взяв впевнений реванш у білорусів, перемігши в матчі-відповіді з рахунком 8: 1

"Зеніт" розгромив "Динамо" Мінськ 8: 1. фото Getty

Футболісти петербурзького "Зеніту" перемогли мінське "Динамо" в матчі-відповіді третього раунду відбору Ліги Європи і вийшли у фінальний раунд кваліфікації турніру. Зустріч, що пройшла на стадіоні "Петровський" у Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 8: 1 у додатковий час. Перша гра, яка відбулася в Мінську 9 серпня, завершилася сенсаційною перемогою "Динамо" з рахунком 4: 0. У раунді плей-офф "Зеніт" зіграє з норвезьким "Мольде".

У "Зеніта" відзначилися Леандро Паредес (22-а хвилина), Крістіан Нобоа (66), який зробив хет-трик Артем Дзюба (75, 78 і 115 з пенальті), Себастьян Дріуссі (109) і двічі Роберт Мак (120 + 2 з пенальті, 120 + 3). У гостей забив Сейду Яхая (99).

Шість з восьми м'ячів господарі забили вдесятьох – на 72-й хвилині за другу жовту картку був вилучений Паредес. "Динамо" в кінцівці також залишилося удесятьох – вилучення заробив Максим Швецов (120 + 1).

Вихід "Зеніту" в наступний раунд кваліфікації Ліги Європи став справжньою сенсацією. Мало хто вірив, що росіяни зможуть зробити це після гостьового розгрому 0: 4.