Запальний танець української метальниці молота на чемпіонаті Європи

11 серпня 2018, 13:03
Ірина Климець підкорила фанатів в Берліні святкуванням вдалої спроби в метанні молота

Ірина Климець танцює на чемпіонаті Європи

Українська легкоатлетка Ірина Климець вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи в метанні молота . У кваліфікації Климець показала дев'ятий результат , в кращій спробі метнувши молот на 69,44 метра . З найкращим результатом у фінал потрапила польська спортсменка Аніта Влодарчик – 75,10 метра . Після вдалої спроби Ірина Климець виконала запальний танець , який став окрасою чемпіонату Європи :

Ще дві українські метальниця молота не змогли кваліфікуватися у фінал . Ірина Новожилова з результатом 64,70 метра зайняла 23-е місце в кваліфікації , а Олена Шамотіна стала 27 -ю ( 61,66 метра ) . Для того , щоб потрапити у фінал , потрібно було кинути молот на 70 метрів , або потрапити в топ – 12 за підсумками двох груп .

Медалі в метанні молота у жінок будуть розіграні в неділю, початок – о 20:30 за київським часом .

Раніше стало відомо , щона чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу. Через аварію довелося відкласти старт жіночих змагань у ходьбі на 20 км .

Раніше в п'ятницю відразудві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.Наталія Прищепа принесла Україні друге " золото " на чемпіонаті Європи з легкої атлетики , Ольга Ляхова взяла " бронзу " .