Захисник збірної Бразилії Дані Алвес може пропустити ЧС-2018

9 травня 2018, 10:47
Гравець "ПСЖ" отримав травму у фіналі Кубка Франції

Алвес травмувався. фото AFP

Захисник "Парі Сен-Жермен" і збірної Бразилії Дані Алвес може пропустити чемпіонат світу з футболу.

35-річний футболіст отримав травму у фіналі Кубка Франції проти "Ле-Ербье" (2:0) і був замінений на 41-й хвилині зустрічі через болі в коліні. Попередній огляд лікарями виявив травму зв'язок. Сьогодні гравець пройде медобстеження, за підсумками якого буде поставлений точний діагноз.

Нагадаємо, що Кубок Франції сезону-2017/18 став для Алвеса 39-м трофеєм в кар'єрі. Він найтитулованіший футболіст в історії.

Бразильці зіграють свій перший матч на чемпіонаті світу 17 червня зі збірною Швейцарії. Гра відбудеться в Ростові-на-Дону.

Нагадаємо, що в квітні "Парі Сен-Жермен" достроково здобув перемогу в чемпіонаті Франції, розгромивши в ключовому матчі найближчого переслідувача "Монако" – 7:1.

Крім того, "ПСЖ" в цьому сезоні виграв Кубок французької ліги. У фінальному поєдинку паризький клуб розгромив "Монако" – 3:0. Таким чином, "Парі Сен-Жермен" захистив звання чинного переможця турніру.