Захисник "Манчестер Сіті" увійшов в історію Ліги чемпіонів

7 листопада 2019, 19:41
Кайл Уокер став у ворота і зробив сейв

Кайл Уокер / Фото: AFP

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів з "Аталантою" захисник "Манчестер Сіті" Кайл Уокер зайняв місце у воротах команди після видалення Клаудіо Браво і потрапив в історію.

Футболіст став першим англійцем за три роки, які зробили сейв в матчі Ліги чемпіонів. Останнім, кому це вдалося, був воротар "Лестера" Бен Хеймер в грі з "Порту".

Нагадаємо, що в матчі "Аталанта" – "Ман Сіті" основний голкіпер "городян" Едерсон був замінений після першого тайму через ушкодження. Клаудіо Браво, котрий вийшов на поле на 81-й хвилині, отримав червону картку за порушення за межами штрафного майданчика.

Так як у заявці "Сіті" більше не було номінальних воротарів, замість Ріяда Мареза в гру вступив Уокер, який надів воротарський светр.

Два тижні тому в Манчестері "Аталанта" була розбита з величезним рахунком 1: 5. Єдиний гол у складі італійців забив українець Руслан Малиновський з пенальті. Це був дебютний гол нашого футболіста в складі клубу. Інших зустрічей в історії протистояння команд не було.