Захисник "Дніпра" потрапив у символічну збірну УЄФА

13 березня 2015, 20:50
Дуглас добре проявив себе в матчі проти "Аякса"

Дуглас був і в захисті, і в атаці. Фото ФК "Дніпро"

Після перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА склав символічну збірну. До неї увійшов і захисник дніпропетровського "Дніпра" Дуглас. Нагадаємо, "Дніпро" обіграв вдома "Аякс" – 1:0.

Символічна збірна УЄФА

Воротар: Серхіо Ріко ("Севілья")
Кіпер "Севільї" раз за разом залишав напад "Вільяреала" ні з чим, але кращу гру приберіг наостанок. Два з семи сейвів 21-річний Ріко зробив протягом кількох секунд на 90-й хвилині, дозволивши севільцам зберегти перевагу в два м'ячі.

Лівий захисник: Доменіко Крішіто ("Зеніт")
Оскільки більшу частину матчу "Торіно" провів у меншості, італійський захисник не був обтяжений роботою в обороні. У цій ситуації він допоміг атаці, забивши свій другий гол у 36 єврокубкових матчах і закріпивши перемогу лідера російської прем'єр-ліги – 2:0.

Центральний захисник: Дуглас ("Дніпро")
Бразилець втілив у собі всі позитивні якості дніпропетровців у матчі з "Аяксом" – 1:0. Він вміло керував діями оборони, робив безкінечні навіси в штрафну і ледь не відзначився сам.

Правий захисник: Вієйрінья ("Вольфсбург")
"Вовки" почали не дуже добре, але потім заграли гостріше багато в чому завдяки активності португальця, який бороздив праву бровку. Він був найрухомішим гравцем господарів і створив другий гол у ворота "Інтернаціонале".

Лівий півзахисник: Кевін де-Брейне ("Вольфсбург")
Після кутового німці зрівняли рахунок, а потім де-Брейне сам оформив дубль. Спершу гарно пробив у дотик, а потім реалізував штрафний. Єдиний привід для жалю – втрачений хет-трик, а то наприкінці бельгієць цілком міг забивати ще.

Центральний півзахисник: Феліпе Гедоз ("Брюгге")
Бразилець з'явився на полі з початку другого тайму, і через хвилину "Бешикташ" вийшов вперед. Зате в подальшому 21-річний Гедоз зіграв вирішальну роль. Спочатку Те де Суттер підправив м'яч у ворота після його удару. А наприкінці Гедоз заробив пенальті, який приніс "Брюгге" вольову перемогу.

Центральний півзахисник: Стефан Мбіа ("Севілья")
Камерунець був ключовою фігурою в центрі поля – він вів команду вперед, гальмував нескінченні контратаки суперника і забив сам. Його гол головою закріпив перевагу гостей.

Центральний півзахисник: Вітоло ("Севілья")
У 25-річного іспанця пішло всього 13,21 секунди на те, щоб відкрити рахунок і встановити рекорд турніру. У подальшому він не зменшував обертів і допоміг севільцям здобути переконливу перемогу.

Правий півзахисник: Гекхан Тере ("Бешикташ")
Турок забив гарний гол, коли обіграв трьох і увігнав м'яч у сітку гарматним ударом. Швидкість і дриблінг Тере дозволяли "Бешикташу" нагнітати обстановку біля воріт "Брюгге", який хоч у підсумку і переміг, але не може відчувати себе в безпеці через пропущений на своєму полі м'яч.

Нападаючий: Ромелу Лукаку ("Евертон")
"Це було круто", – прокоментував бельгієць свою гру в матчі з київським "Динамо", де він знову був нестримний. Божевільний забіг Лукаку допоміг "Евертону" зрівняти рахунок, а наприкінці він приніс клубу перемогу, не схибивши з "точки".

Нападаючий: Гонсало Ігуаїн ("Наполі")
Аргентинець став головним аргументом неаполітанців у матчі з московським "Динамо", якому вдалося забити швидкий гол в Італії. Хет-трик Ігуаїна перевернув ситуацію з ніг на голову – 3:1.