"Зоря" забила п'ять голів "Арсеналу" в чемпіонаті України

2 вересня 2018, 21:51
Юрій Вернидуб залишився біля керма луганської команди

Фото ФК "Заря"

Сьогодні в матчі сьомого туру чемпіонату України з футболу київський "Арсенал" приймав на своєму полі луганську "Зорю". На тижні луганчани вилетіли з Ліги Європи. У кваліфікації турніру "Зоря" поступилася за сумою двох матчів "Лейпцигу". Після гри наставник луганчан Юрій Вернидуб заговорив про відставку. Однак на матч з "канонірами" вивів свою команду.

Уже в першому таймі все стало зрозуміло в цьому матчі. Гості забили три м'ячі. Рахунок відкрив Караваєв, який відгукнувся на подачу з флангу. У другому голі Караваєв виступив в ролі асистента, а замикав простріл Хомченовський. Далі вже Хомченовський відзначився результативною передачею, а забивав Рафаель.

Після перерви Ледньов виявився першим на підборі і відправив у ворота "канонірів" четвертий м'яч. А крапку в матчі поставив Хомченовський, який оформив дубль ударом з-за меж штрафного.

"Арсенал" – "Зоря" – 0: 5

Голи: Караваєв (5), Хомченовський (13, 69), Рафаел (43), Ледньов (51)

Нагадаємо, що сьогодні київське "Динамо" вдома програло львівським "Карпатам" – 0: 2.