"Зоря" забила два голи за дві хвилини і врятувала матч зі "Сталлю"

10 вересня 2016, 19:06
Клуб з Кам'янського граючи в меншості зумів відібрати очки у луганчан

Фото ФК "Сталь"

У сьомому турі чемпіонату України з футболу луганська "Зоря" грала з кам'янською "Сталлю". Матч видався цікавим для глядачів.

Рахунок був відкритий вже на 15-й хвилині гостями. Карікарі відтіснив Чечера, вийшов один на один і пробив низом повз воротаря.

Відразу ж після перерви "Сталь" залишилася в меншості. На 47-й хвилині за друге попередження поле покинув Воронін. Але це не завадило Кам'янці ще раз забити – Васін вразив ворота дальнім ударом.

Врятувалася "Зоря" від ганьби за дві хвилини. На 81-й Любенович замкнув простріл, а на 83-й – після навісу на дальню штангу Караваєв точно пробив головою.

Після цього дві поспіль жовті отримав Малакян, але в дев'ятьох "Сталь" витримала штурм. Нічия – 2: 2.