"Зоря" в матчі з двома пенальті і двома вилученнями здолала "Колос" і вийшла на друге місце ЧУ

10 листопада 2019, 16:31
"Колос" зазнав п'ятої поразки поспіль

Сьогодні в Запоріжжі луганська "Зоря" в емоційному поєдинку обіграла "Колос" із рахунком 2:0 і вийшла на другу позицію в українській Прем'єр-лізі. "Колос" після 14 турів залишився восьмим. Нагадаємо, о 17:00 розпочнеться українське "класико" "Шахтар" – "Динамо", онлайн якого веде наш сайт.

Поєдинок вийшов досить напруженим. "Зоря" відкрила рахунок на 31-хвилині з 11-метрового. Дивіться, як це було.

У другому таймі завдання для команди Віктора Скрипника, здавалося б, спростилася, коли на 55-й хвилині другу жовту картку отримав Віталій Гавриш. Однак на 75-й хвилині "Зоря" примудрилася привезти пенальті в свої ворота, але з ударом Олександра Волкова воротар Микита Шевченко впорався.

Дивіться також всі результати туру УПЛ.

А потім Євген Морозко отримав відразу червону картку за небезпечну гру прямою ногою, залишивши гостей удев'ятьох. В результаті луганчани добили гостей вже в доданий час, коли рахунок 2:0 на табло встановив Владислав Кочергін.

До вашої уваги – повний огляд матчу.

"Зоря": Шевченко, Іванисеня, Каменюка, Вернидуб, Юрченко, Кочергін (Хомченовський, 90), Ледньов, Чеберко, Кабан (Будковський, 83), Михайличенко, Русин (Луньов, 83)

"Колос": Волинець, Мигунов, Парамонов, Зозуля, Гавриш, Оріховський, Мілько, Морозко, Задоя (Кізілатеш, 84), Ільїн (Волков, 61), Лисенко (Кожушко, 69)

Голи: Юрченко (31, пен.), Кочергін (90 + 1)

Попередження: Кабан (61) – Гавриш (30)

Вилучення: Гавриш (55), Морозко (77).