"Зоря" знову розгромлена в Лізі Європи. Шахов та Чигринський не пошкодували Скрипника

5 листопада 2020, 23:50
Луганський клуб посідає останнє місце в турнірній таблиці групи G

Луганська "Зоря" програла третій матч на груповому етапі Ліги Європи. Сьогодні в Запоріжжі підопічні Віктора Скрипника поступилися грецькому АЕКу з рахунком 1:4. Ми вели онлайн матчу "Зоря" – АЕК з докладним описом всіх ключових моментів.

Як і в попередньому поєдинку з "Брагою", українці пропустили швидкий гол – вже на 7-й хвилині відзначився Танкович. Ще до перерви Манталос подвоїв перевагу гостей, а після перерви Лівайя довів рахунок до розгромного.

Незадовго до кінця зустрічі "Зоря" зусиллями Кочергіна скоротила відставання, проте відразу ж пропустила четвертий гол – ще один гол на свій рахунок записав Лівайя.

Відзначимо, що в складі АЕКа весь матч відіграв українець Дмитро Чигринський, а ще один наш співвітчизник Євген Шахов був замінений на 70-й хвилині.

Після трьох турів "Зоря" займає останнє місце в турнірній таблиці групи G, а АЕК набрав перші три бали. Лідирує в групі "Лестер", який розгромив "Брагу" (4:0).