"Зоря" з дублями Гладкого й Громова розгромила в гостях "Львів", який не перемагає 16 матчів

27 вересня 2020, 16:00
Уже в першому таймі луганчани забили всі м'ячі, оформивши найбільшу перемогу сезону 2020/2021

"Львів" і "Зоря" зіграли внічию - 0: 0. Фото ФК "Львів"

Нарешті дебютну перемогу в новому сезоні здобула "Зоря" – бронзовий призер попереднього чемпіонату. Команда Віктора Скрипника розбила "Львів" у гостях, відвантаживши йому на стадіоні "Україна" ще до перерви всі п'ять м'ячів – 5:0! Нагадаємо прогноз, розклад і все результати 4-го туру чемпіонату України.

Луганчани серйозно взялися за справу з самого початку. Вже на 3-й хвилині Владлен Юрченко дальнім ударом змусив помилитися в дощову погоду воротаря Сергія Литовченка. Потім за справу взялися форварди. Артем Громов забив і ногою і головою, а в кінці тайму двічі з близької дистанції відзначився Олександр Гладкий. Дивіться найцікавіші моменти першого тайму.

Після перерви господарі намагалися відповісти хоча б голом престижу, але з цим у них так і не склалося. Не можна сказати, що суперники відбували номер, але підопічним Віктора Скрипника вже не вистачало мотивації, а "левам" – майстерності. До вашої уваги – моменти другої половини.

Перемога з рахунком 5:0 виявилася найбільшою на даний момент у сезоні 2020/2021. А ось львівські футболісти продовжили безрадісну серію з 16 матчів, в яких ніяк не можуть виграти.