"Зоря" розгромила "Волинь" у чвертьфіналі Кубка України

6 квітня 2016, 15:57
Луганчани забили луцькому клубу п'ять м'ячів

Фото ФК "Волинь"

Луганська "Зоря" вийшла в півфінал Кубка України з футболу. Після нічиєї в першому матчі – 1:1, луганчани розгромили суперника в матчі-відповіді.

"Зоря" відкрила рахунок на 21-й хвилині, коли відзначився ударом з лінії штрафного Гордієнко. А на 42-й хвилині луцький клуб залишився в меншості. Миха Горопевшек покинув поле за друге попередження.

Після перерви луганчани сповна скористалися чисельною перевагою. На 50-й хвилині подвоїв перевагу господарів Петряк. На 77-й "Зоря" отримала право на пенальті. Але Шуст впорався з ударом Пауліньо. Проте бразилець через дві хвилини реабілітувався. Віддав на блюдечку пас Караваєву, який відправив м'яч у сітку.

На 86-й хвилині "Волинь" залишилася удев'ятьох. Богданов отримав другу жовту картку. Після чого лучани пропустили ще двічі. На 87-й хвилині Караваєв офоміл дубль, його дальній удар Шуст пропустив між руками. А на другій компенсованій хвилині Опанасенко дальнім ударом поставив крапку в матчі.

"Зоря" виграла – 5:0 і стала другим півфіналістом турніру. Раніше в 1/2 фіналу Кубка України вийшов "Шахтар".