"Зоря" розгромила "Рух", який грав удев'ятьох: відео голів та огляд матчу

25 жовтня 2020, 23:56
За велику поразку від "Лестера" в Лізі Європи луганчани відірвалися на дебютанті української Прем'єр-ліги

Олександр Гладкий / Фото: Офіційний сайт ФК "Зоря"

У заключному матчі сьомого туру чемпіонату України "Зоря" в Запоріжжі розгромила 4:0 "Рух", на посаду тренера якого сватають екскоуча луганців Юрія Вернидуба.

Ключовим у цій грі стало вилучення гравця "Руху" Гагуна, що відбулося вже після свистка судді на перерву. Рефері відправив команди до роздягалень відпочивати, але потім залишив їх на полі і після перегляду VAR замінив жовту картку футболісту гостей, показану спочатку, на червону.

Відразу на початку другого тайму у новачка УПЛ "Руху" був вилучений ще один гравець, Мартинюк. І удев'ятьох львів'яни посипалися, пропустивши від "Зорі" чотири "сухі" м'ячі.

Огляд матчу "Зоря" – "Рух" (4:0)

"Зоря" – "Рух" – 4:0
Голи:
Гладкий, 52, Кочергін, 76, Іванисеня, 88, Аллах'яр, 90+2
"Зоря": Василь – Фаворов (Руфат, 74), Вернидуб, Цвек, Хомченовський (Циганікс, 81) – Іванисеня – Луньов (Перович, 74), Кочергін (Чайковський, 84) – Назарина – Кабаєв, Гладкий (Аллах'яр, 80)
"Рух": Бандура (Герета, 90) – Гагун, Дуць, Стаменкович, Гліга – Мартинюк, Федорчук (Литвиненко, 82) – Б. Бойчук (Притула, 87), Р. Русин (Климчук, 46), Мисик – Кухаревич (Кондраков, 82)
Попередження: Хомченовський, Цвек, Іванисеня – Мартинюк, Мисик, Стаменкович
Вилучення: Гагун (45+3, "Рух", груба гра), Мартинюк (48, "Рух", повторне попередження)

Перемогою над "Рухом" луганчани підняли собі настрій після невдачі в стартовому матчі групового раунду Ліги Європи, в якому "Зоря" програла на виїзді "Лестеру" 0:3.