"Зоря" розгромила "Чорноморця"

7 серпня 2016, 21:51
Луганський клуб у Запоріжжі знищив "Чорноморця" у третьому турі ЧУ – 4:0

"Зоря" - "Чорноморець" - 4:0

У матчі третього туру чемпіонату України "Зоря" розгромила "Чорноморця". Поєдинок у неділю пройшов у Запоріжжі і завершився з рахунком 4:0 на користь команди Юрія Вернидуба.

Вже в першому таймі після дубля Олександра Караваєва і голу Івана Петряка рахунок став 3:0 і питання про переможця були зняті. У другій 45-хвилинці номінальні господарі поля забили ще один м'яч: відзначився Ігор Чайковський.

Після цього матчу в активі "Зорі" стало 7 очок, команда посідає третє місце після "Шахтаря" і "Динамо". "Чорноморець", який отримав у трьох стартових турах три поразки, поки не набрав жодного очка.