"Зоря" пропустила три голи від "Легії" у Лізі Європи

27 серпня 2015, 23:54
Команді Юрія Вернидуба не вистачило двох забитих м'ячів для виходу в груповий етап турніру

"Зоря" / Фото: Анатолiй Бойко

Луганська "Зоря" у матчі плей-офф раунду Ліги Європи поступилася польській "Легії" і за сумою двох зустрічей віддала путівку в груповий етап турніру супернику. Перший матч команд у Києві тиждень тому завершився перемогою "Легії" – 1:0.

Луганчани пропустили гол у середині першого тайму гри – м'яч після удару зі штрафного від Жезничак пролетів повз всіх гравців у штрафному і прошмигнув у сітку воріт Шевченка.

Хомченовський у кінцівці першої половини відповів гарним виконанням штрафного удару і повернув надію українським уболівальникам.

У другому таймі "Легія" знову вийшла вперед – цього разу Гільєрме підставив ногу під удар партнера, а Шевченко не встиг зреагувати на м'яча, що змінив траєкторію.

Буквально відразу ж Малиновський ударом зі штрафного повернув інтригу у матч, однак дотиснути суперника луганчанам не вдалося.

У доданий арбітром час Опанасенко завалив біля штрафної Дуду, який встановив остаточний рахунок у матчі.

"Легія" – "Зоря" – 3:2

Голи: Жезничак (16), Гільєрме (62), Дуда (90+4,пен) – Хомченовський (39), Малиновський (66).

"Легія": Куцьяк, Жезничак, Берешиньскі, Бжискі, Ніколіч (Дуда, 67), Гільєрме, Паздан (Левчук, 7), Кухарчик, Йодловєць, Фурман, Прийович.

"Зоря": Шевченко, Каменюка, Сіваков, Опанасенко, Пилявський (Чечер, 84), Любенович (Ліпартія, 87), Малиновський, Петряк, Караваєв, Хомченовський (Будковський, 58), Гордієнко.

Попередження: Паздан (2), Каменюка (37), Сіваков (45), Жезничак (65), Будковський (79), Опанасенко (90+4)