"Зоря" під снігопадом розгромила "Минай" у чемпіонаті України

29 листопада 2020, 15:58
Підопічні Віктора Скрипника виграли в УПЛ вперше за п'ять тижнів

У неділю в українській Прем'єр-лізі проходять ще три матчі. Нагадаємо прогноз, розклад і результати 11-го туру чемпіонату України. У першій грі дня луганська "Зоря" розібралася в Ужгороді з закарпатським "Минаєм" з рахунком 3:0.

У першій половині зустрічі суперники м'ячів на забивали, хоча Антон Шиндер мав чудовий шанс відкрити рахунок. Особливий антураж грі створив снігопад, через що команди в перерві перейшли на гру червоним м'ячем. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Свою перевагу в класі наш представник у Лізі Європи довів впродовж восьми хвилин на старті другого тайму. На 53-й хвилині рахунок відкрив 24-річний півзахисник Владислав Кочергін, вчасно опинившись на добиванні в контратаці.

Через п'ять хвилин Дмитро Іванісеня подвоїв перевагу "Зорі" ударом головою після подачі зі штрафного.

На 61-й хвилині легким ударом із центру штрафного майданчика відзначився колишній форвард "Шахтаря" і "Динамо" Олександр Гладкий – 3:0 на користь гостей.

Цікаво, що "Зоря" завдала чотири удари в площину воріт, господарі – два. А ось за ударами повз ворота "Минай" значно перевершив опонента – 7:2, але це йому не допомогло забити бодай один м'яч.

Цей успіх дав змогу колективу Віктора Скрипника набрати 14 очок, обійти "Олімпік" і піднятися на восьме місце. До цього луганчани вигравали в УПЛ 24 жовтня. "Минай" залишився на 10-му місці з 9 очками.