"Зоря" відібрала очки у київського "​​Динамо"

13 вересня 2014, 21:43
Кияни в виїзному матчі шостого туру ЧУ зіграли внічию з "Зорею" – 2: 2

У матчі шостого туру чемпіонату України " Зоря " зіграла внічию з " Динамо " . Поєдинок в суботу в Запоріжжі завершився з рахунком 2 : 2 .

Номінальні господарі першими відкрили рахунок: на 24 -й хвилині Дмитро Хомченовський вразив ворота Шовковського прямим ударом зі штрафного. На 59 -й хвилині рахунок зрівняв новачок " Динамо " Лукаш Теодорчик , для якого цей м'яч став дебютним у складі киян.

Здавалося , матч так і завершиться . Але в кінцівці гри команди встигли обмінятися голами : спочатку Артем Кравець вивів " Динамо " вперед на 88 -й хвилині , а потім на третій доданій хвилині рівновагу відновив Желько Любенович .

Після цього матчу в активі " Динамо " стало 14 очок, у " Зорі" – 5 балів .

Таблиця чемпіонату України.

"Зоря" – "Динамо" 2: 2 (1: 0)
Голи : Хомченовський ( 24 ) , Любеновіч ( 90 + 3 ) – Теодорчик ( 59 ) , Кравець ( 88 )
Жовті картки : Малишев ( 36 ) , Ярмаш ( 64 ) – Данило Сілва ( 58 ) , Беланда ( 70 )