"Зоря" обіграла "Львів" і зберегла друге місце в чемпіонаті

4 березня 2020, 19:03
Команда Віктора Скрипника забила два голи у ворота суперника

"Львів" і "Зоря" зіграли внічию - 0: 0. Фото ФК "Львів"

У 21-му турі чемпіонату України "Зоря" перемогла "Львів". На 54-й хвилині Кабан відкрив рахунок з передачі Луньова. Вийшовши на заміну Богдан Ледньов прямим ударом зі штрафного зробив рахунок 2: 0 в кінцівці другого тайму.

"Зоря" набрала 43 очки і повернулася на друге місце чемпіонату України, випереджаючи "Динамо" на одне очко. ПФК "Львів" йде на дев'ятій позиції.

Голи: 1:0 – 54 Кабаєв, 2: 0 – 89 Ледньов.

"Зоря" – Василь, Іванисеня, Вернидуб, Тимчик (Каменюка, 90), Громов, Чеберко, Кабаєв, Кочергін, Луньов (Ледньов, 80), Цвек, Циганик.

"Львів" – Сарнавський, Братков, Борзенко, Гончар, Люлька (Велвес Байано, 65), Жонатан (Приймак, 83), Бопесу, Богунов, Альваро, Ренан Абнер (Яковеллі, 58), Рожеріо Шина.

Попередження: Гончар (31), Борзенко (38), Богунов (40), Альваро (70), Тимчик (70), Кабаєв (73), Циганик (76), Братков (87).

Раніше ми розповідали, що гравець "Маріуполя" шикарно "намалював" порушення: суддя повівся і вручив супернику жовту картку. Ібрагіму Кані показали попередження за неіснуючий фол.