"Зоря" обіграла "Десну" і продовжує боротьбу з "Динамо" за путівку до Ліги чемпіонів

21 червня 2020, 21:42
Луганчани забили "Десні" в Чернігові два м'ячі, пропустивши лише один, і наздогнали в турнірній таблиці динамівців

У чемпіонаті України з футболу відбувся матч, який може мати вирішальний вплив на розподіл призових місць у Прем'єр-лізі. У неділю, 21 червня, у Чернігові в поєдинку команд, які до цього моменту ділили третю сходинку, місцева "Десна" програла "Зорі" з рахунком 1:2. Ми вели онлайн матчу "Десна" – "Зоря" 1:2 з відео і яскравими фото.

Таким чином "Зоря", а не "Десна", стала головним конкурентом "Динамо" в боротьбі за друге місце і путівку до Ліги чемпіонів. За п'ять турів до фінішу луганчани наздогнали за очками киян, що йдуть другими, але у "Динамо" ще є в запасі гра з "Колосом", яка відбудеться в понеділок.

Відео матчу "Десна" – "Зоря" (1:2)

У матчі з "Десною" в Чернігові "Зоря" відкрила рахунок вже на 6-й хвилині. Після ефектної передачі п'ятою у виконанні Юрченка відзначився Кочергін.

На 55-й хвилині рахунок став 2:0 на користь "Зорі". Перевагу луганчан подвоїв Михайличенко. Богдан дуже сильно низом пробив зі штрафного, футболісти в стінці підстрибнули, і м'яч рикошетом від одного з них змінив напрямок і влетів в сітку воріт чернігівців.

На 98-й хвилині "Десна" один м'яч відіграла – після вилучення захисника "Зорі" Чеберка за фол у своєму штрафному майданчику, Фаворов реалізував пенальті. Однак на більше у господарів просто не було часу – пролунав фінальний свисток. 2:1 – на користь "Зорі".

Турнірна таблиця УПЛ. ТОП-6

Нагадаємо, напередодні "Шахтар" достроково став чемпіоном України,обігравши "Олександрію" – 3:2. Цей титул став для "гірників" четвертим поспіль і першим – за португальського тренера Луїша Каштру.