"Зоря" не встояла в Барселоні: команда Скрипника з відбитим пенальті програла в Лізі Європи

22 серпня 2019, 23:58
Луганчани першими відкрили рахунок, але повністю провалили другий тайм

22 серпня іспанський "Еспаньол" і луганська "Зоря" зустрічалися в першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги Європи. Матч відбувся на стадіоні "Корнелья-Ель Прат" у Барселоні. Ми проводили онлайн трансляцію матчу "Еспаньол" – "Зоря".

"Еспаньол" – "Зоря": відео голів та огляд матчу раунду плей-офф Ліги Європи

Луганчани почали матч досить сміливо і в перші хвилини затиснули господарів поля біля їхнього штрафного майданчика. "Еспаньол" відповів небезпечним ударом екс- "гірника" Факундо Феррейри головою. До середини першого тайму іспанці м'яч повністю прибрали до своїх ніг, але до гостроти біля воріт Микити Шевченка справа не доходила. А незадовго до кінця першої половини гри гості провели разючу контратаку, яка завершилася результативним ударом Владислава Кочергіна з-за меж штрафного.

Другий тайм почався з атак "Еспаньола" і увінчався досить швидким голом Факундо Феррейри – ударом головою.

В середині тайму арбітр призначив пенальті у ворота "Зорі" за гру рукою Михайличенка, але Микита Шевченко героїчно парирував удар. Здавалося, цей момент повинен стати переломним у матчі, а в підсумку господарі поля двічі відзначилися протягом декількох хвилин – в першому випадку на ударній позиції опинився Хаві Лопес, а потім результативний удар завдав Матіас Варгас.

У час, що залишився, "Еспаньол створив ще кілька моментів, але більше забити їм не дозволив найкращий гравець у складі луганчан Микита Шевченко.

"Еспаньол" – "Зоря" – 3: 1

Голи: Феррейра (58), Хаві Лопес (79), Варгас (81) – Кочергін (38)

"Еспаньол": Дієго Лопес, Дідак Віла (Санчес, 46), Льюїс Лопес, Хаві Лопес, Калера, Дардер, Ітурраспе (Рока, 20), У Лей, Гранеро, Пуадо (Варгас, 71), Феррейра.

"Зоря": Шевченко, Михайличенко, Абу-Ханна (Білий, 79), Тимчик, Громов, Кочергін, Лунєв (Юрченко, 64), Ледньов, Кабаєв, Іванисеня (Арвеладзе, 90 + 1), Чеберко.

Попередження: Феррейра (21), Абу-Ханна (24), Громов (45).

Нагадаємо, у "Зорі" є успішний досвід єврокубкових матчів в Іспанії. Два роки тому в груповому раунді Ліги Європи луганчани, очолювані тоді Юрієм Вернидубом, обіграли в Більбао тамтешній "Атлетік" з рахунком 1: 0.

Відзначимо, що напередодні матчу з "Еспаньолом" капітан "Зорі" був сповнений оптимізму. "Стадія плей-офф є для нас якимось прокляттям. Спробуємо його зняти", – пообіцяв голкіпер луганчан Микита Шевченко.