"Зоря" на певний час посунула "Динамо", відправивши "Карпати" до невдах УПЛ

30 листопада 2019, 16:48
Поєдинок відбувався у Запоріжжі

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Карпати"

У 16-му турі Української Прем'єр-ліги "Зоря" перемогла в Запоріжжі "Карпати" з рахунком 2:0.

Все найцікавіше сталося у другому таймі. Вернидуб на 54-й хвилині відкрив рахунок в матчі, замкнувши подачу з кутового. А вже на 87-й хвилині Русин подвоїв перевагу луганчан.

Зараз "Зоря" займає друге місце в чемпіонаті України і випереджає на 20 очок "Карпати", які розташувалися на 10-му рядку.

"Зоря" – "Карпати" 2:0

Голи: 1:0 – 54 Вернидуб, 2:0 – 87 Русин.

"Зоря" – Шевченко, Тимчик, Абу-Ханна, Вернидуб (Чеберко, 88), Іванісеня, Ледньов, Михайличенко, Кочергін, Юрченко (Хомченовський, 79), Кабаєв (Луньов, 77), Русин.

"Карпати" – Кудрик, Кучер, Веремієнко (Гуцуляк, 78), Мартінс (Якимець, 75), Вакуленко, Кльоц, Назарин, Ді Франко, Деда (Лейус, 63), Бойчук, Лях.

Попередження: Мартінс (56), Іванісеня (58), Деда (59), Ледньов (63), Абу-Ханна (66).

Дивіться, як "Зоря" в останньому турі УПЛ програла "Олександрії"

Раніше ми розповідали, що клуб Зінченко став на захист лесбіянок і геїв. "Манчестер Сіті", за який виступає найдорожчий український футболіст, випустив спеціальну форму з прапором кольору веселки.