"Зоря" здобула п'яту перемогу в чемпіонаті України, здолавши "Карпати"

10 листопада 2018, 19:28
У Запоріжжі команда Юрія Вернидуба з рахунком 2: 1 обіграла "Карпати" в 15 турі Прем'єр-ліги

"Зоря" обіграла "Карпати" в

В 15 турі чемпіонату України з футболу " Зоря " обіграла " Карпати " . Поєдинок пройшов в суботу в Запоріжжі на стадіоні " Славутич – Арена " і завершився перемогою команди Юрія Вернидуба з рахунком 2 : 1 .

Переможці забили по голу в кожному з таймів. Дмитро Хомченовський відзначився на 16-й хвилині, Артем Гордієнко забив на 70-й. У гостей єдиний м'яч провів 21-річний Мар'ян Швед.

Після цієї гри в активі "Зорі" стало 21 очко – команда йде на п'ятому місці в турнірній таблиці. "Карпати" з 16-ма очками йдуть дев'ятими. Свій наступний матч в ЧУ "Зоря" проведе 25 листопада проти "Олімпіка", а "Карпати" днем раніше приймуть "Десну".

"Зоря" – "Карпати" – 2: 1 (1: 1)
Голи: Дмитро Хомченовський (16), Артем Гордієнко (70) – Мар'ян Швед (34)
Жовті картки: Сілас (66), Харатін (90 + 1), Тимчук (90 + 3) – Понд (51), Мірошниченко (68), Карраскаль
(76)

Паралельно проходив матч "Десна" – "Чорноморець",в якому господарі в більшості здобули " суху " перемогу з рахунком 2 : 0 .

Раніше в 15 турі Прем'єр-ліги "Львів" і "Олімпік" зіграли внічию – 1:1. " Шахтар " і " Динамо " свої матчі проведуть у неділю .