"Зоря" і "Шахтар" видали феєричну нічию в Запоріжжі

20 вересня 2020, 18:53
Центральний поєдинок третього туру українського чемпіонату завершився бойовим миром – 2:2

Дербі Донбасу / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У Запоріжжі відбувся центральний матч третього туру футбольної Прем'єр-ліги України, в якому "Зоря" приймала "Шахтар". Поєдинок бронзового призера і чинного чемпіона країни на "Славутич-Арені" виправдав очікування з точки зору видовищності, порадувавши як уболівальників, яких допустили на трибуни, так і телеглядачів одразу чотирма забитими м'ячами. Підсумком результативного протистояння стала бойова нічия – 2:2.

"Шахтар" відкрив рахунок на 17-й хвилині – відзначився Марлос. Проте "Зоря" швидко відігралася і навіть вийшла вперед. На 20-й хвилині у команди Скрипника відзначився Кочергін, а на 29-й – Юрченко, який реалізував досить суперечливе пенальті.

Однак "Шахтар" не дав "Зорі", яка намагалася реабілітуватися за дві поразки на старті, відсвяткувати перемогу. На 49-й хвилині захисник "гірників" Кривцов підключився на подачу кутового і вразив ворота луганчан головою.

Відео матчу "Зоря" – "Шахтар" (2:2)

Ця нічия принесла "Зорі" перше очко в новому чемпіонаті. Проте луганчани залишаються в підвалі турнірної таблиці. "Шахтар" з чотирма пунктами йде шостим, маючи при цьому одну гру в запасі.

Нагадаємо, напередодні суперник "Шахтаря" в боротьбі за чемпіонство – "Динамо" – обіграв "Львів" 3:1 у впертій боротьбі, вирвавши три очки лише на останніх хвилинах поєдинку.

А несподіваним лідером турнірної таблиці на старті чемпіонату України стала "Ворскла", яка набрала максимально можливі 9 очок. Цими вихідними полтавці обіграли в гостях "Олександрію" 2:0.