"Зоря" і "Дніпро" зіграв в нічию в товариському матчі

3 вересня 2016, 19:05
Команди заповнили паузу в чемпіонаті України

Фото ФК "Зоря"

Через старту відбіркового циклу ЧС-2018 в чемпіонаті України перерва. Заповнюючи паузу в чемпіонаті, луганська "Зоря" провела контрольний поєдинок з "Дніпром".

Підопічні Дімтрія Михайленко відкрили рахунок вже на 7-й хвилині, після точного удару Бохашвілі.

А в самому кінці тайму луганчани відновили паритет зусиллями Любеновича. Нічия – 1: 1.

"Зоря": Чуваєв, Каменюка, (Ярмаш, 46), Чечер, Ткачук (Форстер, 46), Сухоцький (Опанасенко, 46), Гордієнко (Ліпартія, 46), Чайковський (Харатін, 46), Любеновіч, Караваєв, Пауліньо ( Бонавентуре, 46), Безбородько (Кулач, 46).

"Дніпро": Шеліхов (Баштаненко, 46), Адамюк, Лопиренок, Чеберячко (Палюх, 71), Влад, Політило, Назарин (Польовий, 46), Піко, Назаренко, Бохашвілі, Хучбаров.