"Зоря" і "Чорноморець" розписали нічию

4 серпня 2018, 21:32
"Морякам" вдалося відігратися у другому таймі

Сьогодні в матчі третього туру української Прем'єр – ліги зустрічалися луганська " Зоря " і одеський " Чорноморець " . Сусіди по турнірній таблиці залишилися поруч і після поєдинку , розписавши нічию – 1 : 1 .

Рахунок відкрили господарі поля . На 23-й хвилині після подачі з кутового Рафаель головою відправив м'яч у сітку . " Морякам " вдалося відігратися після перерви . На 59 -й хвилині Савченко майстерно пробив зі штрафного.

Після трьох матчів обидві команди мають по чотири очки і різницю м'ячів – 3-3 .

Цікаво, що перед самим стартом сезону клуби української Прем'єр-ліги шляхом голосування визначали команду, яка замінить "Полтаву" і стане 12-ю в елітному дивізіоні країни. Серед претендентів були тільки "Чорноморець" і "Зірка". У підсумку вибір команд упав на одеський клуб "Чорноморець" повертається в Прем'єр-лігу.

Нагадаємо , що " Чорноморець " зміг повернутися в Прем'єр – лігу після того, як "Полтава" оголосила про розпуск команди.

Тако ж в п'ятницю відбувся центральний матч третього туру чемпіонату Україникиївське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" (1:0)